Strażacy z Chorzowa zdobyli Puchar Prezesa ZG PDF Drukuj Email
niedziela, 24 maja 2015 10:42

Tydzień temu, w minioną niedzielę w chorzowskiej hali MORiSU-u, odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Związku Górnośląskiego.

Wysoki poziom sportowych zmagań gwarantował emocje do ostatniego gwizdka sędziego. Podobnie jak w roku ubiegłym żadnej z drużyn reprezentujących Koła Związku Górnośląskiego z Suszca i Chorzowa nie udało się sięgnąć po najwyższe trofeum, choć sukces był bardzo blisko.

W finale imprezy Koło Związku Górnośląskiego Królewska Huta po zaciętym pojedynku musiało uznać wyższość zawodników Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie. Natomiast w meczu o trzecie miejsce Koło Związku Górnośląskiego z Suszca zagrało skuteczniej od przeciwników tj. drużyny Katolik z Chorzowa wygrywając nieznacznie w tej bardzo wyrównanej potyczce.

Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięskiej drużynie KM PSP z Chorzowa, ale również zdobywcom drugiego miejsca - zawodnikom Koła ZG Królewska Huta oraz trzeciego miejsca – graczom Koła ZG z Suszca .

Do zobaczenia za rok!