Twoja organizacja szuka taniego miejsca do spotkań? Zadzwoń już dziś i dowiedz się co proponuje dla Ciebie i Twojej organizacji Związek Górnośląski! PDF Drukuj Email
piątek, 31 lipca 2015 07:42

Związek Górnośląski w swojej siedzibie tworzy centrum organizacji, stowarzyszeń, jeśli twoje stowarzyszenie poszukuje taniego miejsca do spotkań, stworzenia swojego biura, to tutaj może to zrobić. Polega to na tym, że w jednym biurze będzie istnieć kilka organizacji, stowarzyszeń, przez co opłata za wynajem będzie dzielona przez ilość stowarzyszeń. W cenie dla każdego stowarzyszenia  gratis będzie obsługa sekretariatu, Wi-Fi, miejsce parkingowe, duża sala z pełną obsługą i sprzętem multimedialnym raz w miesiącu oraz swoje biura dwa razy w tygodniu. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń już dziś i poznaj naszą ofertę! tel. 32 251 27 25.