Strona główna Władze Związku

Główna Komisja Rewizyjna Związku Górnośląskiego

wybrana w dniu 15 marca 2014 przez delegatów na VIII Kongresie Związku Górnośląskiego

IRENA KRZĄKAŁA

Przewodnicząca Głównej Komisji Rewizyjnej

Koło Ruda Śląska - Wirek - Czarny Las

HENRYK ADLER

Sekretarz Głównej Komisji Rewizyjnej

Koło Katowice - Bogucice

KRYSTYNA JANECZEK-JAGIELLOŃCZYK

JÓZEF MICHALIK

RYSZARD PAWLIK

Koło

Irena Krząkała, Ryszard Pawlik, Józef Michalik, Krystyna Janeczek-Jagiellończyk oraz Henryk Adler

VI Kongres 01
Opis: VI Kongres