Pierwszy numer "Górnoślązaka" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 czerwca 2014 10:23

Ukazał się pierwszy numer "Górnoślązaka" - nowej gazety Związku Górnośląskiego, która zastąpiła "Naszą Gazetę". "Górnoślązak" jest bezpłatnym miesięcznikiem wydawanym w nakładzie 5 tys. egzemplarzy.

"Górnoślązak" rozdawany był na Paradzie Korfantego oraz na naszej pielgrzymce w Piekarach Śląskich. Gazetę redaguje zespół, który stanowią wiceprezesi Zarządu Głównego: Grzegorz Franki i dr Łucja Staniczek. Autorami tekstów są członkowie i sympatycy naszego Związku.

Redakcja "Górnoślązaka" mieści się w siedzibie Związku Górnośląskiego czyli przy ul. Stalmacha 17 w Katowicach. Mail redakcyjny to: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Redakcja zaprasza wszystkich do nadsyłania artykułów, a firmy i instytucje do współpracy w zakresie reklam.

Pobierz numer pierwszy "Górnoślązaka"