Zaproszenie na VIII Turniej Sportowy w Piekarach Śląskich PDF Drukuj Email
czwartek, 21 sierpnia 2014 17:27

Piekarskie Koło Związku Górnośląskiego wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do udziału w VIII Turnieju Sportowym, który odbędzie się w sobotę, 6 września br. od godziny 10.00 w obiektach MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich.

Zaproszenie skierowane jest do członków Związku Górnośląskiego oraz piekarskich organizacji społecznych, a zgłoszenia do dnia 1 września przyjmuje Prezes Koła ZG, pani Helena Leśniowska: tel. 660 635 911, mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zapisy do poszczególnych konkurencji odbywać się będą w dniu zawodów od godziny 9.30.

W ramach zawodów rozegrane zostaną następujące konkurencje:

- strzelanie z karabinu sportowego w pozycji leżącej (konkurs drużynowy - drużyny dwu lub trzyosobowe)

- turniej petanque (konkurs drużynowy - drużyny dwu lub trzyosobowe)

- dart - rzutki (konkurs indywidualny)

- disc golf (konkurs indywidualny)

- marsz z kijami do nordic walkingu (konkurs indywidualny) - marsz z kijkami zostanie rozegrany oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz z podziałem na dwie kategorie wiekowe do 40 lat i 40+, uczestnicy marszu przychodzą z własnymi kijkami, a przed wyruszeniem w trasę zaplanowany jest także pokaz rozgrzewki

Patronem honorowym Turnieju jest Prezydent Piekar Śląskich, pan Stanisław Korfanty.