Bractwo Osób Niepełnosprawnych zaprasza na wystawę do Teatru Śląskiego PDF Drukuj Email
środa, 17 września 2014 20:55

Bractwo Osób Niepełnosprawnych Związku Górnośląskiego serdecznie zaprasza wszystkich członków, sympatyków i przyjaciół naszego stowarzyszenia na wystawę "Nasz powiART". Wystawa zorganizowana została w Teatrze Śląskim w Katowicach, a jej wernisaż odbył się 11 września br.

W teatralnej Galerii Foyer prezentowane są prace plastyczne podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Pokochaj Mnie". Te wyjątkowe dzieła powstały podczas zajęć prowadzonych przez działaczy Bractwa Osób Niepełnosprawnych z Gorzyc. Serdecznie zapraszamy!