Zmarł Antoni Sowada PDF Drukuj Email
czwartek, 27 listopada 2014 20:14

Z Gorzyc nadeszła smutna wiadomość. W wieku 67 lat zmarł Antoni Sowada. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 29 listopada 2014 roku o godzinie 11.00 w kościele p.w. Św. Anioła Stróża w Gorzycach. Niech spoczywa w pokoju!

Antoni Sowada był aktywnym członkiem Związku Górnośląskiego. Był także członkiem Klubu Inteligencji Katolickiej. Współtworzył chrześcijańską demokrację na Górnym Śląsku w latach po 1989 roku. W latach 90-tych pracował w samorządzie naszego województwa.

Na pogrzebie Zarząd Główny reprezentować będzie Wiceprezes Związku Górnośląskiego dr Łucja Staniczkowa. Prosimy o (jeśli to możliwe) udział pocztów sztandarowych.