Zmarł ś.p. Włodzimierz Siudy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 lutego 2015 22:59

W dniu 9 lutego 2015 roku w wieku 83 lat zmarł po długiej i ciężkiej chorobie nasz nieodżałowany Kolega związkowy, Włodzimierz Siudy. Żegnamy wspaniałego człowieka , życzliwego przyjaciela który wiele uczynił dla Związku Górnośląskiego i był wzorem do naśladowania, szczególnie w zakresie organizacji imprez kulturalnych oraz turystycznych. Zawsze przyjazny i zawsze pomocny w działaniu. Pamiętamy go z czasów, gdy Śląskie Gody były imprezą sztandarową Związku Górnośląskiego na najwyższym poziomie a w Kole Katowice-Południe zaczynaliśmy wspólnie wiele imprez artystycznych (np. Roweriada, Górnośląskie Ostatki), sportowych i turystycznych. To On te wszystkie nasze zamierzenia współorganizował w sposób perfekcyjny , wzbudzając nasz podziw i wielkie uznanie. Ś.P. Włodek pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Uroczystości pogrzebowe ś.p. Włodzimierza Siudego odbędą się dnia 11 lutego br. (środa) w kościele parafialnym w Szopienicach o godz.8.45. Pożegnajmy godnie dobrego i skromnego Przyjaciela!